KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445231
nr 1444 5231
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Insjölandskap. Signerad, daterad 1938. Olja på duk, 38x58cm, yttermått inklusive ram: 55x76cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:31:08
19/1 12:05:24